Girls World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Girls World

Sveikos atvykusios:}
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Rašliavos konkursas

Go down 
+9
.DžeLė.
Boružėlė.
banytea:*
Žybt.
Heksė.
Monstriuke
Žaliūkštė.*
Smilex4
RuTi
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Žaliūkštė.*
Administratorė
Žaliūkštė.*


Pranešimų skaičius : 1872
Age : 28
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Parašų konkurso" 1 dalyje
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 02 09, 2008 3:32 pm

aŪ, tai kada bus nauja užduotis.?
Atgal į viršų Go down
http://girl.forumsmotion.com
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 12, 2008 8:42 pm

Atsipašau, kad taip ilgai neįdėjau užduoties, man nepakrovė šio puslapio. Gaila, bet iškrito Smilex. Nauja užduotis.

Tema: Laukinės gėlės
Tipas: Poetiškai jas aprašyti (rašot kaip norit)
Ilgis: Nemažiau 70 žodžių (nerizikuokit, nes skaičiuosiu).


Lauksiu iki Penktadienio. Jeigu atsiųsit anksčiau, anksčiau ir prasidės.
Atgal į viršų Go down
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimePen. 02 15, 2008 9:30 pm

Atrodo dar trūksta Heksės. rašliavos.
Atgal į viršų Go down
Heksė.
I like to Moo Moo.!
I like to Moo Moo.!
Heksė.


Pranešimų skaičius : 486
Age : 29
Location : Lovoj.
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 4 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Rašliavos konkursą"
Registration date : 2008-01-02

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimePen. 02 15, 2008 9:34 pm

O taip,sorry,parašysiu dar šiandien,bet dabar negaliu.
Atgal į viršų Go down
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimePen. 02 15, 2008 10:01 pm

Gerai, palauksiu. keistas
Atgal į viršų Go down
Monstriuke
Ekspertė
Ekspertė
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 702
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-07

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 02 16, 2008 11:50 pm

ar jau visus gavai?
Atgal į viršų Go down
Žaliūkštė.*
Administratorė
Žaliūkštė.*


Pranešimų skaičius : 1872
Age : 28
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Parašų konkurso" 1 dalyje
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 02 16, 2008 11:51 pm

Tai kada įdėsi? scratch
Atgal į viršų Go down
http://girl.forumsmotion.com
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:05 am

Dar Heksės. negavau, o monstriukės net du gavau... sienos
Atgal į viršų Go down
Heksė.
I like to Moo Moo.!
I like to Moo Moo.!
Heksė.


Pranešimų skaičius : 486
Age : 29
Location : Lovoj.
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 4 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Rašliavos konkursą"
Registration date : 2008-01-02

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:06 am

Viena d*bilė vis dar neparašė,nes neturi galimybių.. ;/
todėl ji ir neįdeda.
Atgal į viršų Go down
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:06 am

Na, nereikia taip savęs vadinti.
Atgal į viršų Go down
Žaliūkštė.*
Administratorė
Žaliūkštė.*


Pranešimų skaičius : 1872
Age : 28
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Parašų konkurso" 1 dalyje
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:07 am

Nu tai o ką vakar iki ketvirtos ryto darei..??
Atgal į viršų Go down
http://girl.forumsmotion.com
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:08 am

Tik va problema nesuprantu man Monstriukė du atsiuntė nelabai suprantu.
Atgal į viršų Go down
Monstriuke
Ekspertė
Ekspertė
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 702
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-07

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:08 am

as du isiuncuiau? tikriausiau du tuos pacius nes rasiau tai viena.
Atgal į viršų Go down
Heksė.
I like to Moo Moo.!
I like to Moo Moo.!
Heksė.


Pranešimų skaičius : 486
Age : 29
Location : Lovoj.
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 4 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Rašliavos konkursą"
Registration date : 2008-01-02

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:12 am

Dabar imsiu ir sakysiu,ką veikiau;D
Doh.
Na negaliu ir teik, o jeigu taip jau reikia,išmeskit mane ir iš čia.
Atgal į viršų Go down
Žaliūkštė.*
Administratorė
Žaliūkštė.*


Pranešimų skaičius : 1872
Age : 28
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Parašų konkurso" 1 dalyje
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:15 am

Tai atsiprašau, jeigu šnekėjais su drauge, tai taip ir sakyk. ://
Atgal į viršų Go down
http://girl.forumsmotion.com
Heksė.
I like to Moo Moo.!
I like to Moo Moo.!
Heksė.


Pranešimų skaičius : 486
Age : 29
Location : Lovoj.
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 4 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Rašliavos konkursą"
Registration date : 2008-01-02

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:19 am

Vakar aš ne tik tai dariau,jeigu ką.
Tik mane sunervino 'tai ką veikei iki tieek?'.. doh,kažką veikiau,jeigu negalėjau. :/
Atgal į viršų Go down
Monstriuke
Ekspertė
Ekspertė
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 702
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-07

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:21 am

RuTi ar tie du skirtingi?
Ir atstokit nuo Hekses zmogus uziemes buvo ir viskas
Atgal į viršų Go down
Žaliūkštė.*
Administratorė
Žaliūkštė.*


Pranešimų skaičius : 1872
Age : 28
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Parašų konkurso" 1 dalyje
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:22 am

Aš nepristojau o PASAKIAU.
Atgal į viršų Go down
http://girl.forumsmotion.com
Heksė.
I like to Moo Moo.!
I like to Moo Moo.!
Heksė.


Pranešimų skaičius : 486
Age : 29
Location : Lovoj.
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 4 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Rašliavos konkursą"
Registration date : 2008-01-02

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:24 am

O šiandien irgi negaliu dabar parašyti.Ne namie.
Tėtis žiūri visokius savo šš, visoki siuntimai jo įjungti, dar internetas stringa žiauriai, jeigu vordą įjungčiau ar dar ką, visi pastrigsime. ;/
Žiū, supratau,kad pasakei.
Atgal į viršų Go down
Žaliūkštė.*
Administratorė
Žaliūkštė.*


Pranešimų skaičius : 1872
Age : 28
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Parašų konkurso" 1 dalyje
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:28 am

Žinau, kad ne į temą pasakysiu dabar, bet.. kam rašyt į Word'ą, jeigu galima rašyt iš kart čia? ;}}
Atgal į viršų Go down
http://girl.forumsmotion.com
Monstriuke
Ekspertė
Ekspertė
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 702
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-07

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:29 am

nu tai cia RuTi nusprest ka daryt.
Atgal į viršų Go down
Heksė.
I like to Moo Moo.!
I like to Moo Moo.!
Heksė.


Pranešimų skaičius : 486
Age : 29
Location : Lovoj.
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 4 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Rašliavos konkursą"
Registration date : 2008-01-02

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 12:32 am

pastebėjau,kad galima rašyti ir čia;DD Bet visą mano situaciją liečiant, veikia geriausiai tik skaipas.xD
O jeigu ką,gal dar spėsiu parašyti,jeigu tėčio to š*do žiūrėjimo bus paskutinė serija..
Tada galėsiu parašyti,nes kad kompas ir strigs,jo serijų neparins.
Atgal į viršų Go down
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 8:20 pm

Tekstukai. Tema Laukinės gėlės.

1. Tiki spalvom?.


Stovėk tuštumoje. Visur balta, bet tu stovėk ant raudono debesies. Liepk man paimti teptuką. Prašau, įsakinėk man. Jeigu teptukas jau mano rankoje, liepk man piešti dangų,saulę,žolę ir šių dalykų spindesį. Deja,tai piešti ne taip jau paprasta. Bandysiu tol,kol tau patiks. Noriu tau įtikti. Ei,man pavyko! Liepk man šokinėti iš laimės.
O dabar,prašau, leisk man piešti gėles. Toje spinduliuojančioje žolėje. Jos nebus spalvotos, jos bus be spindesio. Bet tai bus MANO gėlės. Nenoriu sugadinti tavo svajonių piešinio, to gyvenimo, bet tai bus mano detalė, kurią turėsi priimti. Jos bus juodos, violetinės ir orandžinės. Tolumoje matysi vien aguonų lauką. Ir jos bus violetinės.
Įsivaizduok,kokie tai bus gražūs laukai. Šviečiančios, blizgančios, nuostabios aguonos..
Žiūrėk.! Ten toli matosi saulėgrąžos. Neatpažįsti? Juk tai mano saulėgrąžos. Ir jos žalios.
Spinduliuoja gyvybe. Ir šie dideli laukai,primins tau šviečiančią visatos gyvybę.
Šis piešinys,bus tavo gyvenimas. Nesupyk,jeigu nepatiko mano gėlės..
Tai mano detalė. Tai mano pasirinkimas, ir prašau mielas, gerbk tai.


2. “Supykau” pagalvojo mergaite bėgdama iš mokyklos diskotekos. Ji katik patyrė nuostabiausia jausmą per visa šią sumauta vasara. Šokį. Bėgdama ji prisiminė kaip ji viena šoko pagal muzika kuri vare ja iš proto, su kompanija kuri nūstume ja i pati gyvenimo dugną, ji prisiminė kaip i jos nosį trenkė cigarečių, auchohlio, prakaito bei diskotekiniu dūmų kvapas. „Supykau“ riktelėjo mergaite ir susmuko ant laukiniu geliu pievos, ji supyko ant visko ką tik galėjo sugalvoti, ant savęs, žmonių kuriuos per kaskoki nesusipratimą turėjo vadinti „draugais“ bet labiausiai ji supyko ant laukiniu geliu kapo, ant laukiniu geliu pievos, kuri savo bekvapiu grožiu lindo jai i veidą, ji supyko ant geliu nes suprato jog čia praleis paskutiniais gyvenimo minutes.Ir mergaite įsitraukė piliules kurios jau krito iš jos kišenes ir užsimerkusi jas visas prarijo, bet ji neisdryso palikti si pasauli dar karta i ji nepažvelgus ir atsimerkusi ji pamate geltona niekam nereikalinga piene ir suprato jog šioje vietoje bus padėta mažytė plytele su jos vardu bei pavarde.

3. Laukinės gėlės.

Kiekvieną dieną aš atsikėlusi kuo skubiau lekiu į lauką. Apsirengiu laisvus drabužius ir žengiu pro duris. Pradedu bėgti. Bėgu į Žaliąją pievą. Žaliąja pieva mes pranimėne ne dėl to, kad ten augtų vešli, žalia žolė. O dėl laukinių gėlių.
Laukinės gėlės ten nuostabios. Jų yra įvairių vaivorykštės spalvų-mėlynų, raudonų, baltų, orandžinių, net violetinių!
Priėjusi prie kiekvienos gėlės, aš į ją pažiūriu. Lyg šneku su jomis. Jos nuostabaus grožio. Užlipu ant kalniuko, ir matau visą visą Žaliąją pievą. Ir gėles, kurios blaškosi, supdamos vėjo. Vėjas jas supa, tarytum motina supa savo kūdikį. Švelniai, švelniai, ir šiltai.


Balsuojame prieš kažkurį numerį. Sėkmės.
Dalyvaujanties balsuoti negalima. Balsuosime iki trečiadienio.
Atgal į viršų Go down
Laura
Įsikūrusi
Įsikūrusi
Laura


Pranešimų skaičius : 76
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-06

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 11:38 pm

aš už 3 balionėlis
Atgal į viršų Go down
http://s1.bitefight.lt/c.php?uid=32865
Monstriuke
Ekspertė
Ekspertė
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 702
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-07

Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 17, 2008 11:45 pm

cia juk reikia balsuoti pries
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rašliavos konkursas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rašliavos konkursas
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Forumo logo konkursas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Girls World :: Forumo šiukšliadėžė :: Archyvas-
Pereiti į: