Girls World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Girls World

Sveikos atvykusios:}
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Rašliavos konkursas

Go down 
+9
.DžeLė.
Boružėlė.
banytea:*
Žybt.
Heksė.
Monstriuke
Žaliūkštė.*
Smilex4
RuTi
13 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeŠt. 01 26, 2008 11:22 pm

Daug kas norėjo šio konkurso jį ir gaus. Reikalavimai:

Tema: Liūdna diena
Kodėl diena liūdna? Kaip bus bandoma ją pakeisti? Kokia dienos bus pabaiga?

Norėčiau, kad parašytute nemažiau 100 žodžių tekstuką. Lauksiu iki antradienio.

(jeigu kas labai nepatiks rašykit kuriu pirmą kartą konkursą)


Siųsti man į PM.


Paskutinį kartą redagavo , Št. 01 26, 2008 11:24 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Smilex4
Super žinovė
Super žinovė
Smilex4


Pranešimų skaičius : 2254
Age : 31
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 2 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", leimėjo ,,Parašų konkursą"
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeŠt. 01 26, 2008 11:23 pm

O čia rašyti ar tau į PM atsiųsti?
Atgal į viršų Go down
http://www.sosthesims2.super-forum.net
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeŠt. 01 26, 2008 11:24 pm

Į PM.
Atgal į viršų Go down
Smilex4
Super žinovė
Super žinovė
Smilex4


Pranešimų skaičius : 2254
Age : 31
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 2 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", leimėjo ,,Parašų konkursą"
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeŠt. 01 26, 2008 11:32 pm

Jau nusiunčiau ;)
Atgal į viršų Go down
http://www.sosthesims2.super-forum.net
Žaliūkštė.*
Administratorė
Žaliūkštė.*


Pranešimų skaičius : 1872
Age : 28
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Parašų konkurso" 1 dalyje
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeŠt. 01 26, 2008 11:50 pm

Iki kada siųst.?
Aš tikrai dalyvausiu, bet dabar tyngiu kurt.. ;D
Atgal į viršų Go down
http://girl.forumsmotion.com
Monstriuke
Ekspertė
Ekspertė
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 702
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-07

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeŠt. 01 26, 2008 11:51 pm

ir as, dieve kokia sunki tema...
Atgal į viršų Go down
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeŠt. 01 26, 2008 11:51 pm

Iki antradienio. Gavau jau 2.
Atgal į viršų Go down
Heksė.
I like to Moo Moo.!
I like to Moo Moo.!
Heksė.


Pranešimų skaičius : 486
Age : 29
Location : Lovoj.
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 4 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Rašliavos konkursą"
Registration date : 2008-01-02

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeŠt. 01 26, 2008 11:59 pm

Aš ir dalyvausiu,bet parašysiu ryt jeigu kas;D
Atgal į viršų Go down
Žaliūkštė.*
Administratorė
Žaliūkštė.*


Pranešimų skaičius : 1872
Age : 28
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Parašų konkurso" 1 dalyje
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 12:09 am

Nusiunčiau.
Sunki tema, iš ties.
Dar turiu pasiūlymą kitam turui- galėtum duoti kokią nors pradžią, ir mes turėtume pabaigti. ;))
Atgal į viršų Go down
http://girl.forumsmotion.com
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 12:11 am

Geras pasiūlymas. Taigi turiu jau 3.
Atgal į viršų Go down
Heksė.
I like to Moo Moo.!
I like to Moo Moo.!
Heksė.


Pranešimų skaičius : 486
Age : 29
Location : Lovoj.
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 4 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Rašliavos konkursą"
Registration date : 2008-01-02

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 12:53 am

Atsiunčiau jau ir aš;D
Atgal į viršų Go down
Žybt.
Moderatorė
Žybt.


Pranešimų skaičius : 620
Location : Degtukų dėžutė.
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-25

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 2:11 am

Bandysiu ir aš dalyvaut.
Išsiunčiau.
Atgal į viršų Go down
banytea:*
Ekspertė
Ekspertė
banytea:*


Pranešimų skaičius : 628
Age : 27
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai"
Registration date : 2008-01-02

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 1:17 pm

Sorry susiklostė taip,kad nedalyvausiu nes tėvai kitą savaitę kompa isiveža,o šiandiėn nespėsiu nes persunki tema ir nesamoninga bent man.
Atgal į viršų Go down
http://naminiaigyvunai.forumotion.com
Monstriuke
Ekspertė
Ekspertė
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 702
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-07

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 1:44 pm

labai tema samoninga, tikrai labai samoninga, tik sunki.
Atgal į viršų Go down
Boružėlė.
Super žinovė
Super žinovė
Boružėlė.


Pranešimų skaičius : 1683
Age : 27
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 2 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai"
Registration date : 2007-12-29

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 6:19 pm

Jaučiu nedalyvauju.
Ne man tokios sunkios temos...
Atgal į viršų Go down
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimePir. 01 28, 2008 1:46 pm

Kammy nedalyvauji? Kad tu man jau atsiuntei galbūt O turiu aš 6 darbus. Rytoj vakare laukite konkurso pradžios. Gal būt dar kas atsiūs iki tada.
Atgal į viršų Go down
Žaliūkštė.*
Administratorė
Žaliūkštė.*


Pranešimų skaičius : 1872
Age : 28
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 1 kartą laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", laimėjo ,,Parašų konkurso" 1 dalyje
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeAntr. 01 29, 2008 2:22 pm

Na pradėsi tą konkursą ar ne.? nu..
Atgal į viršų Go down
http://girl.forumsmotion.com
Smilex4
Super žinovė
Super žinovė
Smilex4


Pranešimų skaičius : 2254
Age : 31
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 2 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", leimėjo ,,Parašų konkursą"
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeAntr. 01 29, 2008 4:25 pm

Mhm... Kada prasidės?
Atgal į viršų Go down
http://www.sosthesims2.super-forum.net
Boružėlė.
Super žinovė
Super žinovė
Boružėlė.


Pranešimų skaičius : 1683
Age : 27
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 2 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai"
Registration date : 2007-12-29

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeAntr. 01 29, 2008 7:46 pm

Sakiau,kad nebesilankys ir apleis...
Atgal į viršų Go down
Smilex4
Super žinovė
Super žinovė
Smilex4


Pranešimų skaičius : 2254
Age : 31
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 2 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", leimėjo ,,Parašų konkursą"
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeAntr. 01 29, 2008 7:59 pm

RuTi, mes juk nelauksim savaitę, kol tu pradėsi konkursą. Jei jau užsiėmiai ir norėjai vesti šį konkursą, tai lankykis ir prižiūrėk šioje temoje esantį konkursą. Jei, apleisi, teks temą rakinti ;)
Atgal į viršų Go down
http://www.sosthesims2.super-forum.net
Monstriuke
Ekspertė
Ekspertė
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 702
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-07

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeAntr. 01 29, 2008 8:21 pm

nu gal ji vakara kitaip supranta, nebutina cia varyti nezinant priezasciu,
Atgal į viršų Go down
RuTi
Dievaitė
Dievaitė
RuTi


Pranešimų skaičius : 311
Location : Marijampolė
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeAntr. 01 29, 2008 8:22 pm

Aš gi sakiau, jog vakare prasidės. Negi skaityti nebemokat? Ir iškarto varyt ant manęs reikia? Nesėdžiu gi aš visada prie kompo yra ir kitų užsiėmimų.
Kammy--> turėtai tu tiek laisvo laiko kiek aš taip nesakytai.


Rašliavos konkurso I turas.

1. Atikėlus anksti ryte buvau su mintimi, kad šiandien oras bus tiesiog nuostabus. Visgi planavau eiti su Džeiku į iškylą. Bet kur gi... Vos priėjus prie lango ir praskleidus užuolaidas išvydau didžiules balas, pliaupiantį lietų. Niekaip nesupratau, kai aš negirdėjau krintančių lašų atsikėlus. Bet staiga suskambo telefonas ir pasigirdo pažįstamas balsas. Taip.. Tai buvo Džeikas ir jis pasakė, kad šiandien nesusitiksim, nes blogas oras. Stengiausi ko nors prigalvoti, kad tik diena praeitų su juo, bet nieko neišėjo. Likau namuose ir buvau priversta tvarkytis kambarius. Galvojau, kad nors susitikimas su Džeiku namuose pakeis mano dieną ir sugedusią nuotaiką, bet taip ir likau be nuotaikos ir nervinga, bei mieguosta. Visgi pliaupiantis lietus, tamsa skatina žiovauti ir šiek tiek primigti.

2.
Už lango barbena šaltas lietus, aplink tamsu, mama neismokejo elektros sąskaitų, ji nedaug uždirba , aš visada dėl to verkiu, kai matau ja susirietusia iš skausmo, pradirbusia keliolika valandų per diena, ir stipriau už gyvybe laikančią rankoje kelius litus ir maišelį su duona ir sviestu, ji dirba taip sunkiai, o mes vistiek privalome namie vaikščioti su žvake rankoje. Šiandien mokykloj vėl kentėjau patyčias dėl skyles ant džinsų, šie džinsai mano viresneles sesers, aš ja myliu labiau už viską, nes kad ir kokia mes būtume nelaimingi ji visada trykšta energija ji tobula, nuostabi ir svarbiausia ji amžinai laiminga. Norėčiau būti tokia kaip ji, bes aš per daug dėmesio i smulkmenas, ji visada su šypsena, net sunkiausiomis akimirkomis jis švyti, nors kartais naktimis girdžiu ja verkiančią tyliai, tyliai. Net patys stipriausi žmonės kartais sprogsta.
Už lango pro slapius debesius skverbėsi saule, staiga blyksteli elektra ir pas mane ant veido sužiba šypsena, ta akimirka aš buvau mano sesuo ir man nerūpėjo net suplyšę dzinsai.


3. Liūdna diena. Rodos, negaliu jos pakeisti, o niekada ir negalėjau.
Galėčiau ieškoti laimės meilėje. Tačiau ne, juk meilė tik skaudina. Ji tik suteikia beprotišką laimę, kuri iš tiesų netikra. O paskui.. tik skausmą.
Galėčiau susirasti draugų. Tačiau kam? Draugai, šeip ar taip, kad ir kokie jie būtų, tėra tik žmonės. Taip, jie paguodžia, tačiau nenugyvens gyvenimo vietoj tavęs. Jie negalai perimti jausmų.. Negali gyventi už tave.
Galėčiau daryti tai, kas man teikė džiaugsmą. Anksčiau, kai dar nebuvo šių liūdnų dienų, kai dar viskas buvo taip linksma, taip juokinga. Taip romantiška, kartais. Galėčiau bėgti laukais, nors ir atrodyčiau kvailai ar beprotiškai. Galėčiau skaityti knygą ant televizijos bokšto, o visi į mane žiūrėtų. Jie kalbėtų : 'Vargšė mergaitė, kesinasi į ssavo gyvybę..' . Nors niekas manęs nesupranta, nė velnio nesupranta. Ir niekuomet nesuprato.! Ir nesupras. Jie nesupranta, kad ten einu tik norėdama atsikvėpti po nelemtos, liūdnos dienos. Pabėgti nuo bėdų, skausmo, nuo viso pasaulio.
Ir vis gi. Kartais taip atsibosta viskas.. Norėtųsi iš tiesų nuo televizijos bokšto nušokti. Kaip ir žmonės šneka..
Ačiū, kad pasiūlėte man šią mintį. Ir ačiū, kad buvote su manimi.
Ačiū, kad skaitote šį laišką. Ir iki.


4. Barbensis į langą.. Kaip tu.

Pramerkti akis. Žiūrėti žemyn. Nieko nematyti,tik dangų ir savo mintis. Aš svajojau.. bet dabar nebeliko nieko. Viskas sprogo ir išbyrėjo. Tu užmynei trapų burbulą ir jis pasibarstė po visą žemę.. Taip dabar darosi ir mano širdyje.
Sakei,kad neišvažiuosi,rūpinsiesi ir būsi kartu su manimi. Bet juk tu to neištesėjai. Tu nenori būti tuo,kuo tapai,kai aš gimiau. Tapai TĖVU.
Aš tave apgaubiau šia pareiga. Manimi reikėjo rūpintis,globoti ir saugoti. Bet kai tu išėjai, ir aš tavęs su viltimi laukiau,tu nenorėjai grįžti pas mane. Ar bent tai paaiškinti..
O dabar sakai,kad privalai išvažiuoti.
Juk niekada aš tau nebuvau gera dukra,ar bent mylimas žmogus. Tu tiesiog dingai.
Kaip ir mano svajonė,jog tu iš naujo taptum mano tėvu.
Bet tu tiesiog išvažiuosi.
Liks tik dulkių kelias širdyje. Tiesiog tavęs nebebus.
Bet aš moku džiaugtis. Tavęs mano gyvenime nebuvo. Todėl,tu man nesi toks svarbus kaip įsivaizdavai.
O šypseną išgauti iš savęs moku. Pamiršiu tave. Nebeegzistuok,man taip bus geriausia.
Galėsiu šypsotis,juoktis.. Kai taip darysiu,prisiminsiu tave. Tu man neleidai to daryti.
Todėl geriausia išvažiuok. O aš užmigsiu miegu,tuo kietu miegu,klausydama lopšinės, kurią dainuosi ne tu. Ir man bus nuo to tik geriau, nes užmigsiu šypsodamasi...


5. Rytas.Pramerkiu nuo ašarų užtinusias akis ir pažvelgiu pro langą.Ir vėl tamsa užgrobė pasaulį.Tuščia.Už lango gyvybės nematyti.Tik kruvini medžių lapai tyliai šoka mirties valsą.Ir kviečia prisijungt kartu.Aš praveriu langą ir įkvėpiu mirtim pritvinkusio oro.Mano akys bėginėja bandydamos už ko nors užsikabinti.Bet sustoja ties vienišu medžiu ir nusvirusia virve, kuri kadaise buvo mano supynės, ant kurių ji supdavo mane."Nė negalvok!"Kažkas man kužda į ausį, bet ašaros jau tvenkias akyse.Aš pasileidžiu bėgti."Sustok!Ką darai?!"Bet jau per vėlu.Mano rankos jau spaudžia virvę.Ir ją deda ant kaklo.Paskutinį kart peržvelgiu savo vaikystę.Tą smėlio dėžę, kurioje aš žaizdavau su ja.Tą dviratuką, kuriuo mokino ji mane važiuot.Ir savo langą, kuriame tikiuos ir vėl išvysti ją.Bet nieko nebėra.Niūriam name nebeskamba lopšinė, nebesigirdi juoko skambesys.Viskas mirė kaip ir ji.Nebėr mamos.Nebėra jos.Nei šilumos, nei žodžių, nei troškimų.O aš likau.Viena, maža ir visų užmiršta.Su prisiminimais, kurie išnyks kai aš paleisiu virvę."Nekvailiok, nekrėsk kvailystės."Kažkas man sako širdyje.Bet negaliu sustot.Gerklėj nuo ašarų įstrigo skausmo gumulys ir aš rėkiu.Ir paleidžiu virvę iš savo rankų kruvinų.

6. Jis man žadėjo paskambint...Nepaskambino.Liūdžiu ir nežinau ką man daryt...Skambint jam pati nedrįstu.O gal reiktų..?Bandau įtikint save,kad jam paskambinčiau...Pavyksta...Surenku jo numerį ir galvoju ar tikrai spast mygtuką?Lėtai paspaudžiu...Jis atsiliepaia...Mane nuramino,kad laiko neturėjo aš bandžiau patikėt...Pašnekėjom ir...Aš atsiguliau į lovą.Pradėjau galvot ar jis nemelavo?Galūt ir nemelavo...Jaučiu kaip aš netikėtai užmiegu ir sapnuoju jį.



Rašykite numerį kūrinio, kuris jums labiausia nepatiko. Balsuosime iki rytojaus vakaro. Visiems sėkmės!
______________________________________________________________________________________________

P.S. Beje visiems labai dėkoju už palaikymą juk kuriu pirmą konkursą.


Paskutinį kartą redagavo , Antr. 01 29, 2008 8:43 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
.DžeLė.
Moderatorė
.DžeLė.


Pranešimų skaičius : 763
Age : 31
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 2 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai"
Registration date : 2007-12-30

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeAntr. 01 29, 2008 8:27 pm

Prieš 6 susigėdęs
Atgal į viršų Go down
Monstriuke
Ekspertė
Ekspertė
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 702
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : Dar neturi.
Registration date : 2008-01-07

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeAntr. 01 29, 2008 8:27 pm

pries 6
Atgal į viršų Go down
Smilex4
Super žinovė
Super žinovė
Smilex4


Pranešimų skaičius : 2254
Age : 31
Location : Vilnius
<font color=\"red\">Konkursų laimėjimai</ : 2 kartus laimėjo ,,Rašykime lietuviškai", leimėjo ,,Parašų konkursą"
Registration date : 2007-12-27

Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitimeAntr. 01 29, 2008 8:29 pm

Prieš 6
Atgal į viršų Go down
http://www.sosthesims2.super-forum.net
Sponsored content





Rašliavos konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos konkursas   Rašliavos konkursas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rašliavos konkursas
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Forumo logo konkursas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Girls World :: Forumo šiukšliadėžė :: Archyvas-
Pereiti į: